середа, 13 вересня, 2017, 17:21 Світ
МЗС Угорщини заявило, що надалі боротиметься проти обов’язкових міграційних квот

Угорщина не збирається відмовлятися від свого державного суверенітету на користь ЄС і продовжуватиме боротьбу проти квот стосовно біженців.

Про це заявив глава МЗС країни Петер Сіярто, передає ЄП з посиланням на Reuters.

«Я точно не розділяю підходу, згідно з яким що меншим є суверенітет на рівні держав-членів, то сильнішим буде ЄС. Я думаю, що це вулиця із глухим кутом», – заявив Сіярто.

Він заявив, що Угорщина підтримує певні напрямки політики ЄС. Наприклад – оборона. Адже наявність європейської армії зміцнюватиме країни.

Однак, за його словами, є й інші моменти. Так, політикою оподаткування мають керувати національні уряди, тому що це є питанням конкурентоспроможності.

Також політик відкинув думку про те, що Угорщина і Польща стають ізольованими в ЄС. Не погодився він і з тим, що Словаччина та Чехія віддаляються від обох країн в рамках Вишеградської четвірки.

«Є багато спроб зруйнувати єдність Вишеградської четвірки, але вони залишаються безуспішними», – сказав Сіярто, додавши, що країни Вишеградської четвірки були єдиними у своїй позиції відхилити міграційні квоти після неформальної зустрічі глав МЗС ЄС в Естонії минулого тижня.

«Ми завжди будемо боротися проти обов’язкових квот, ми ніколи не будемо приховувати свою думку про те, що незаконна міграція становить величезну загрозу для Європи, і ця наша позиція залишається нашою позицією, незалежно від того, який тиск на нас чинився».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 13:42:29