середа, 13 вересня, 2017, 9:55 Суспільство
Мінкультури просить правоохоронців посилити безпеку під час Форуму видавців
Фото: Микола Тис/ZIK
Фото: Микола Тис/ZIK

Тому Міністерство культури звертається до органів правопорядку та безпеки з проханням вжити всіх заходів для недопущення під час Форуму інцидентів, що загрожуватимуть життю і безпеці його учасників та відвідувачів.

Про це йдеться у відповідній заяві, розміщеній на сайті Мінкультури.

Як йдеться у повідомленні, Міністерство культури України з великим занепокоєнням сприйняло офіційну заяву Форуму видавців щодо погроз із боку представників радикальних організацій. «Ознайомившись із оприлюдненим листом цих громадських об’єднань, ми прийшли до висновку, що організатори та учасники Форуму мають підстави тривожитися за безпеку цього заходу, за власне здоров’я та за здоров’я відвідувачів – дорослих і надто малих, – йдеться у повідомленні культурного відомства. – Ми чітко усвідомлюємо, що подібні заяви вносять розбрат у наше суспільство та яку «послугу» роблять зовнішньому ворогу, агресору, що веде проти України гібридну війну, ми усвідомлюємо, яких втрат це завдає іміджу України як європейській країні. Ми бачимо, до якого безумства можна дійти заради досягнення політичних цілей, ми знаємо, до чого призводить пошук «чужих», «інших» серед тих, хто живе з нами поруч».

Зважаючи на це, Міністерство культури звертається до органів правопорядку та безпеки з проханням вжити всіх заходів для недопущення під час Форуму інцидентів, що загрожуватимуть життю і безпеці його учасників та відвідувачів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 15:35:42