середа, 13 вересня, 2017, 16:47 Економіка
Майже половина безробітних в Україні мають вищу освіту, – Держцентр зайнятості
Профорієнтаційні термінали. Фото: Немеш Янош/УНІАН
Профорієнтаційні термінали. Фото: Немеш Янош/УНІАН

Прес-служба центрального апарату Державного центра зайнятості повідомила про скорочення кількості безробітних. Однак, серед незайнятого населення майже половина – особи з вищою освітою.

Про це повідомляють Українськi Новини.

«Станом на 1 вересня 2017 року порівняно з відповідною датою 2016 року (кількість безробітних) скоротилася на 12% (на 44 тис.) і становила 312 тис. Станом на 1 вересня 2017 року на одне вільне робоче місце претендувало 4 безробітних (станом на відповідну дату 2016 року – 7 людей)», – сказано в ньому.

Зазначається, що серед безробітних, зареєстрованих у Державній службі зайнятості станом на 1 вересня, 21% раніше були зайняті в державному управлінні, обороні, обов’язковому соціальному страхуванні; 17% – у торгівлі й ремонті; по 13% працювали в сільському, лісовому й рибному господарстві або в переробній промисловості.

Значна частина осіб, що звертаються за пошуком роботи в службу зайнятості, громадяни з вищою освітою.

48% зареєстрованих безробітних мають вищу освіту, 34% – професійно-технічну, 18% – середню освіту.

За професійними групами серед зареєстрованих безробітних переважають робітники з обслуговування, експлуатації обладнання й машин; законодавці, державні службовці, керівники; працівники сфери торгівлі й послуг.

Читайте також: Кого зараз шукають на ринку праці України, – інфографіка

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 15:34:18