середа, 13 вересня, 2017, 15:22 Події
Львівська ОДА заявляє, що міськрада ігнорує їх звернення щодо проблем із транспортом
Львівські маршрутки, які курсують від АС «Західна». Фото: city-adm.lviv.ua
Львівські маршрутки, які курсують від АС «Західна». Фото: city-adm.lviv.ua

У Львівській ОДА заявили, що вважають неприпустимим ігнорування Львівською міською радою звернень щодо проблем із транспортом у місті.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Зокрема, йдеться про збільшення кількості автобусів на маршрутах та налагодження логістики курсування громадського транспорту до кінцевих автостанцій у місті.

У повідомленні зазначили, що ЛОДА двічі зверталася до ЛМР з цими питаннями.

«Аби уникнути транспортного колапсу, 4 вересня, адміністрація звернулась до влади міста з вимогою збільшити кількість транспортних засобів на маршрутах. 6 вересня адміністрація скерувала звернення до міськради щодо належного забезпечення виїзду з усіх периферійних зон до центру міста», – йдеться у повідомленні.

Крім того, експрес-маршрути, які курсують з АС «Західна» до Приміського вокзалу, планували з 11 вересня продовжити до площі Різні. Однак цього так і не зробили.

«Більше того, мешканці та гості міста змушені додатково платити за проїзд у цьому транспорті, людям не надають жодної альтернативи», – зазначили в повідомленні.

У Львівській ОДА пообіцяли і далі реагувати на транспортні проблеми в місті. А якщо звернення й надалі не виконуватимуть, то «адміністрація вживатиме відповідні заходи».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 06:54:11