середа, 13 вересня, 2017, 15:32 Політика
Із Коломойським Саакашвілі не зустрічався, – Сакварелідзе

Уся діяльність Михеїла Саакашвілі та його прибічників – це боротьба проти олігархічної системи, яка тримає Україну в заручниках.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) заявив колишній заступник Генерального прокурора України Давид Сакварелідзе.

«Михеїл Саакашвілі неодноразово говорив, що жодні розмови з олігархами для нього неприпустимі, тому з ніяким Коломойським він не зустрічався. Це просто чутки. Може, він ще з Захарченком та з Путіним зустрічався? Людська фантазія безмежна», – пояснює Давид Сакварелідзе.

За його словами, Саакашвілі міняв поїзди, домагався будь-якими правовими методами повернутися в Україну і, як законослухняний громадянин, подати до суду та захищати свої права.

«Це його головна мета – продовжити свою боротьбу за кожного українця, якого таким же чином принижують у правах. Адже він не якийсь особливий громадянин України, а такий же, як і всі інші», – каже соратник грузинського екс-президента.

Сьогодні Саакашвілі відправився у Чернівці. За словами Сакварелідзе, це заплановані дії для відображення вимог тих людей, які «різними методами борються за Україну».

«Люди просто хочуть не їхати на заробітки в Польщу, яка активна розвивається, і де немає олігархів та «тітушок», натомість є нормальна система освіти, де учаться і молоді українці. Вони хочуть, щоб Україна була сильною, і це можливо», – вважає екс-нардеп парламенту Грузії.

На його думку, зараз в державі є така система, в якій сім людей тримають її в заручниках.

«Тому вся ця історія – це боротьба проти олігархічного режиму. Кілька разів ми змогли їх перемогти, побудувавши різні інституції. Тому ті люди, які постійно запитують, з ким зустрічався Саакашвілі, повинні спочатку поглянути на результати нашої роботи», – каже Давид Сакварелідзе.

Читайте також: Cакварелідзе оприлюднив імена затриманих прихильників Саакашвілі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 15:33:18