середа, 13 вересня, 2017, 22:50 Політика
Гройсман: Уряд налаштований на подальше виконання програми МВФ

Під час зустрічі з першим заступником керуючого директора Міжнародного валютного фонду Девідом Ліптоном Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Уряд України налаштований на подальше виконання програми МВФ.

Про це повідомляє прес-служба КМУ.

«Уряд високо цінує співпрацю з фондом та його вклад у проведення реформ в Україні. Ми налаштовані на подальше виконання нашої спільної з МВФ програми, яка є надзвичайно важливою для України. Реформи, які ми робимо, потрібні Україні, а не МВФ», – цитує прес-служба слова українського Прем’єра.

Також він поінформував представника МВФ, про стан справ з реалізацією освітньої, пенсійної, медичної реформ та реформи управління підприємствами державної власності, а також про хід підготовки проекту держбюджету на наступний рік.

У свою чергу Девід Ліптон підкреслив, що Україна демонструє відмінні результати у вирішенні першочергових економічних та соціальних питань.

«Світова економіка зараз зростає. І зараз це момент можливостей для України, які можна й треба використати», – сказав Ліптон.

При цьому сторони домовились продовжити взаємодію для визначення наступних кроків з фінансової підтримки реформ в Україні з боку МВФ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 03:48:45