середа, 13 вересня, 2017, 20:25 Політика
Фесенко: Насправді, у Саакашвілі є чимало ворогів в Україні

Багато сумнівних рішень було з обох боків – і зі сторони Саакашвілі, і зі сторони влади. І те, що обидві сторони діяли у режимі спецоперацій, було дуже очевидно.

Таку думку висловила політолог Володимир Фесенко в прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 19:00 – 21:00) на телеканалі ZIK.

«Із кожної сторони була своя логіка. Певні проекти та спецоперації були як з боку влади, так і з боку Саакашвілі. Ті, хто не хотів впускати Саакашвілі – це не тільки президент Порошенко, але, насправді, ворогів у Саакашвілі є чимало. Це і ті, кого він образив, або кого назвав своїм політичним противником», – прокоментував Фесенко.

Також експерт припустив, що серед тих, хто ухвалював така рішення проти Саакашвілі були і представники від «Народного фронту», і, можливо, інші політичні сили.

«На мій погляд, багато сумнівних рішень було з обох боків – і зі сторони Саакашвілі, і зі сторони влади. І те, що обидві сторони діяли у режимі спецоперацій, було дуже очевидно. Тому в мене є сумніви щодо дії обох сторін», – зауважив Фесенко.

Так, одна сторона хотіла не допустити Саакашвілі, адже намагалася помститися йому, а хтось вважав, що Саакашвілі веде проти них війну.

«Саакашвілі та люди, які були навколо нього, теж мають різні плани. І, насправді, далі можуть бути різні сценарії, і я б не казав про об’єднання опозиції», – підсумував Володимир Фесенко.

Читайте також: Нині відбувається «зачистка» політичного поля від потенційних конкурентів

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 03:50:12