середа, 13 вересня, 2017, 13:57 Економіка
Експортувати харчі в ЄС зможуть ще чотири українські підприємства
Риба. Фото: УНІАН
Риба. Фото: УНІАН

Ще чотири українські підприємства, які виробляють харчові продукти тваринного походження, отримали право експорту на ринок ЄС.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Одна компанія виробляє харчове яйце, інша – молоко і молокопродуктів. Ще дві – рибу та рибну продукцію.

Наразі право експорту до країн ЄС мають 286 українських підприємств. Серед них – 106 виробників харчової продукції: птиця, мед, яйця, молоко, молочні продукти.

Також до Євросоюзу можуть експортувати свої товари 180 підприємств-виробників нехарчових продуктів тваринного походження, таких як пухо-перова сировина, шкірсировина, корми для непродуктивних тварин, субпродукти нехарчові, племінний матеріал, інші нехарчові продукти тваринного походження.

Додамо, з початку функціонування Держпродспоживслужби вдалося впровадити експорт до таких країн: Європейський Союз (молочні продукти), Китайська Народна Республіка (молочні продукти, яловичина), Ізраїль (корми для домашніх тварин), Об’єднані Арабські Емірати (м’ясо птиці та продукти з нього, яловичина, м’ясо овець та продукти з нього), Королівство Саудівська Аравія (м’ясо птиці та продукти з нього), Єгипет (яловичина), Гонконг (столове яйце), Чорногорія (м’ясо птиці, мед), Сербія (м’ясо птиці), Боснія та Герцеговина (м’ясо птиці), Ліван (м’ясо птиці та продукти з нього), Танзанія (м’ясо птиці та продукти з нього) тощо.

Упродовж ‎2016-2017 років Держпродспоживслужба проводила переговори із 22 країнами щодо експорту української продукції тваринного походження на закордонні ринки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 12:07:12