середа, 13 вересня, 2017, 1:09 Суспільство
Черновецький прокоментував повідомлення про те, що його розшукує СБУ

Колишній міський голова Києва Леонід Черновецький прокоментував рішення українських правоохоронців щодо його розшуку.

Екс-мер висловив здивування таким діями правоохоронців, оскільки адвокати вже давно повідомили його адресу у Генпрокуратуру, – повідомляє Інформатор.

«Мені, як юристу, абсолютно незрозуміло, чому мене оголошують в розшук в Україні, де я не проживаю! В Україні мене немає вже майже 6 років і, перш, ніж оголошувати мене в Україні в розшук, СБУ повинна була поцікавитися в прокуратурі і у моїх адвокатів – де я перебуваю. Навіщо мене шукати там, де мене немає», – написав Черновецький.

При цьому екс-чиновник звинуватив генпрокурора Луценка у тому, що він навмисно «забув» повідомити СБУ про отримання документів, щодо його місця проживання.

«Навіщо так бездумно і безглуздо задіяти державний ресурс? Замість того, щоб виконувати вимоги закону, прокуратура навмисно зволікає зі слідством, яке незрозуміло навіщо зупинили, щоб не дати мені можливості захиститися від надуманих і безпідставних звинувачень», – підкреслив колишній глава столиці.

Нагадаємо, у липні цього року прокуратура повідомила, що у результаті незаконних дій Черновецького, який діяв в інтересах невстановлених на даний час осіб з найближчого оточення колишнього президента Януковича, держава зазнала збитків на загальну суму понад 250 млн грн.

Сьогодні ж екс-мер з’явився на сайті МВС у переліку осіб, які переховуються від правосуддя.

Читайте також: Черновецький назвав отримання підозри ГПУ помстою Луценка

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 04:49:27