середа, 13 вересня, 2017, 21:57 Світ
Бєлковський: Українські екс-політики в Росії є об’єктом іронії та сарказму

Українські політики-втікачі в Росії ізольовані від місцевих еліт,і з ними не дуже хочуть мати справу.

Про це розповів російський політолог Станіслав Бєлковський у ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 20:00 – 21:00) на телеканалі ZIK.

«Українські політики-втікачі в Росії є радістю для московського ріелтора, оскільки є останніми покупцями дуже дорогої нерухомості по завищеній ціні. Натомість в Росії таких людей вже не залишилося, і ринок нерухомості переживає повну кризу. Тому для багатьох ріелторів утікачі з України – це як манна небесна, адже хто, окрім Януковича, купить будинок за ту суму, за яку він його купив?», – розповів Бєлковський.

Відтак, додає політолог, українських екс-політиків в Росії не сприймають ні інтелектуально, ні політично.

«В Росії колишні українські політики є об’єктом іронії або сарказму. Оскільки це люди, які мали владу у великій країні, однак із ганьбою та приниженням втратили її. Знаю, що олігарху Курченку віддали значну частку бізнесу на території так званих «ДНР/ ЛНР», тому думаю, що зокрема в нього все непогано. Проте ці люди все одно ізольовані від російських еліт, з ними не дуже хочуть мати справу», – зазначив Станіслав Бєлковський.

Також політолог припустив, що між собою ці люди теж не дуже спілкуються, адже не хочуть згадувати про сумне минуле. Проте, вірогідно, все одно сподіваються, що скоро повернуться в Україну, де їх пробачать і зрозуміють.

Читайте також: Майже всі олігархи-втікачі спілкуються з чинною українською владою

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 03:52:59