Новини » Політика 13 вересня, 2017, 21:25
Бєлковський: Щодо Саакашвілі влада не прийняла жодного з правильних рішень

У ситуації довкола повернення Міхеїла Саакашвілі українська влада, а зокрема Петро Порошенко, надали перевагу найгіршому варіанту – «ні миру, ні війни».

Таку думку висловив російський політолог Станіслав Бєлковський у ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 20:00 – 21:00) на телеканалі ZIK.

«На мій погляд, Петр Порошенко зараз перебуває в панічному стані. І про це свідчили всі його рішення, які приймала влада 10 вересня, в день повернення Саакашвілі до України. Можливо, це були і не особисті рішення президента, але все одно вся відповідальність залишається на ньому», – прокоментував Бєлковський.

Натомість політолог зауважив, що у випадку із Саакашвілі влада могла прийняти одне із двох послідовних, цілісних рішень.

«Перше рішення влади могло бути таким: спокійно та безперешкодно допустити Міхеїла Саакашвілі в Україну, і дати можливість оскаржити в суді рішення щодо позбавлення його громадянства. Друге рішення влади могло бути більш жорстким – затримати Саакашвілі, арештувати його через порушення однієї із статей Адміністративного процесуального кодексу про незаконний перетин кордону, і дати хід грузинським документам про екстрадицію Міхеїла Саакашвілі», – змоделював російський політолог.

Так, одній частині українського істеблішменту сподобалося б перше рішення, а іншій частині – друге. Проте в обох випадках це можна було б цілком пояснити. Натомість у такій ситуації Порошенко надав перевагу найгіршому варіанту – ні миру, ні війни.

«У результаті, Саакашвілі прибув до Львова героєм, і це його хоч і локальний та короткочасний, але все ж тріумф. І тепер Саакашвілі явно бере приклад з Наполеона Бонапарта, адже хоче пройти всю Україну», – проаналізував Станіслав Бєлковський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 23:23 :05