середа, 13 вересня, 2017, 11:41 Світ
Авіакомпанія Air Berlin: 250 пілотів не вийшли на роботу, що спричинило скасування рейсів
Літак авіакомпанії Air Berlinі. Фото: wikipedia.org
Літак авіакомпанії Air Berlinі. Фото: wikipedia.org

У той час, як Air Berlin перебуває на межі краху, тисячі її пасажирів не вилетіли у місце призначення через «хворобу» екіпажу.

Авіакомпанія стверджує, що «у даний час спостерігається винятково велика кількість повідомлень про захворювання її льотчиків», що призвело до десятків скасовувань рейсів, – інформує видання The Independent.

Після втрати 2,2 млн євро/день у 2016 році, і після того, як Etihad відмовився від своїх інвестицій у компанію у квітні цього року, вона практично на межі банкротства. Проте позика від уряду Німеччини утримує перевізника на плаву, поки він намагається продати частину авіакомпанії.

Air Berlin оголосила про завершення польотів на довгі відстані, що багато екіпажів вважають найкращим варіантом – це означає вищі заробітки та, для деяких, кращий спосіб життя.

Близько 1/6 частини з 1500 льотчиків авіакомпанії у вівторок повідомили про хворобу, у зв’язку з чим було скасовано рейси з аеропортів Кельн-Бонн, Дюссельдорф та Берлін-Тегель.

Проте проблема зачепила не лише рейси Air Berlin. Деякі літаки компанії перебувають в оренді іншими авіаперевізниками такими, як Eurowings, Lufthansa та австрійських авіаліній. Відповідно постраждало також багато цих компанії. Наприклад, обідній рейс з Глазго до Дюссельдорфа, був скасований в останню хвилину.

Скасування рейсів загострять фінансові проблеми авіакомпанії. Окрім втрат у доході, Air Berlin має заплатити за харчування та проживання пасажирів, доки вони не зможуть дістатися до своїх місць призначення. Це також може включати перельоти за рахунок Air Berlin на конкуруючих авіалініях.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 12:06:21