Новини » Суспільство 12 вересня, 2017, 13:27
Ведучий ZIKу Остап Дроздов презентує книгу на Форумі видавців у Львові
<nbsp;>

Ведучий авторського хард-ток-шоу «DROZDOV» та політичної програми «Прямим текстом» на телеканалі ZIK Остап Дроздов презентує на Форумі видавців у Львові свій другий роман під лаконічною назвою «№2».

Роман вийшов у «Видавництві Анетти Антоненко» на початку травня. Дії у романі розгортаються від початку ХХ століття до «дня завтрашнього» на території як рідного для автора Львова, так і далекої Австралії.

«Найголовнішим, центральним персонажем роману є Країна як така. Не У, а просто Країна, яка то мотивує, то дратує, то зачаровує, то обурює, то ощасливлює, то виштовхує. І що би не переживали персонажі роману в приватному житті, усе одно вони гостро відчувають крижаний подих Країни, від якої нікуди не дітися і яку ти мусиш полюбити навіть усупереч…», – йдеться в описі до книги. Попри хронологічний і локаційний розмах стежки усіх головних героїв все ж приводять до Країни. 

Презентація книги відбудеться на Форумі видавців у Львові в п’ятницю, 15 вересня, у конференц-залі Палацу мистецтв (вул. Коперника, 17, початок о 15:00). Автограф-сесії пройдуть цього ж дня з 12:00 до 14:45 та в суботу, 16 вересня, з 15:00 до 17:45 у Палаці мистецтв на першому поверсі біля стенду № 113.

Зазначимо, книга «№2» – не перша в доробку Остапа Дроздова. Минулого року ведучий ZIKу на Форумі видавців у Львові презентував дебютний роман-вибух «№1».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 14:07 :57