вівторок, 12 вересня, 2017, 20:08 Економіка
В Кабміні назвали великі держпідприємства, які підлягають приватизації

Уряд наполягає на необхідності таких державних підприємств, як «Центренерго «, Об’єднана гірничо-хімічна корпорація, Одеський нафтопереробний завод, Одеський припортовий завод, «Укрспирт», «Укргазбанк».

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Національної ради реформ при Президенті, на якому було представлено законопроект щодо приватизації, повідомляє Урядовий портал.

«До приватизації пропонуємо великі підприємства і підприємства, які працюють в нерегульованих галузях. У їх числі – держкомпанія «Центренерго» на весну 2018 року, Об’єднана гірничо-хімічна корпорація, ДПЗКУ, Аграрний фонд, Одеський нафтопереробний завод, який повернуто в держвласність, ОПЗ, Укргазбанк, «Турбоатом», «Укрспирт» та інші», – сказав Гройсман.

За словами глави уряду, головними цілями приватизації – залучення інвестицій, розвиток конкуренції, підвищення ефективності компаній.

На думку прем’єр-міністра, стратегічними та державними в Україні мають залишитися не більше сотні компаній, які можна модернізувати, корпоратизувати та перевести на нові стандарти менеджменту, які збільшать прибуток підприємств, а решта – понад 3 тисячі об’єктів – мають бути поділені на концесійні (з правом оренди) або такі, що підлягають приватизації.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 13:42:23