вівторок, 12 вересня, 2017, 22:00 Події
У Польщі підтримують введення миротворців ООН на Донбас

Польща готова підтримати розміщення миротворців ООН на Донбасі й активно включитися у врегулювання ситуації на сході України як непостійний член Радбезу ООН з 1 січня 2018 року.

Про це під час зустрічі із заступником міністра закордонних справ України Сергієм Кислицею у Варшаві заявив заступник глави МЗС Польщі Бартош Ціхоцький, повідомляє Укрінформ з посиланням на польське зовнішньополітичне відомство.

«Польща віддавна задіяна в переговори щодо врегулювання конфлікту на сході України і підтримує ідею розміщення міжнародних сил ООН на території, яка потерпає від агресії та окупації», – йдеться в повідомленні МЗС Польщі.

За словами Ціхоцького, Польща готова активно втрутитися у переговорний процес щодо нормалізації ситуації на Донбасі.

«Україна як стратегічний партнер Польщі може розраховувати на нашу участь у процесі відновлення поваги до міжнародного ладу»,- заявив Ціхоцький.

За його словами, Польща як непостійний член Радбезу ООН з 1 січня 2018 року усвідомлює свою відповідальність за «процес підготовки формату можливої місії в Україні».

Заступник глави МЗС РП також звернув увагу на необхідність забезпечення відповідних умов для роботи спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на сході України і потребу збільшення її активності.

У контексті двосторонньої співпраці сторони висловили готовність до проведення консультацій щодо нового закону про освіту в Україні.

Читайте також: Путін не проти, щоб миротворці охороняли спецмісію ОБСЄ на всій території Донбасу

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 12:05:05