вівторок, 12 вересня, 2017, 12:32 Спорт
У Львові відбувся міжнародний баскетбольний турнір пам’яті журналіста Ярослава Пастернака

У Львові пройшов ХІV міжнародний юнацький турнір з баскетболу пам’яті кореспондента газети «Високий Замок» Ярослава Пастернака.

У Львові відбувся турнір пам’яті Ярослава Пастернака

У змаганнях виступали команди юнаків та дівчат 2004/2005 років народження. Усього виступили біля 100 юних баскетболістів з України, Польщі та Словаччини, пише fbu.ua.

Серед юнаків першість вибороли баскетболісти ЗОДЮСШ Ужгорода (на фото), друге місце посіла збірна Подкарпатського Воєвудства (Польща), третє – господарі змагань, команда Львівської ОДЮСШ, четверте – команда КСЛІ з Києва.

Серед дівчат боротьба була ще більш напруженою. Так, господарі турніру, команда Львівської ОДЮСШ, здобувши лише одну перемогу над тріумфаторами турніру, дівчатами зі словацького міста Бардейов, посіли четверте місце. Друге місце здобула команда ДЮСШ Сокаля, третє ОДЮСШ Івано-Франківська.

Турнір традиційний і з року в рік проходить у дружній атмосфері та за цікавої спортивної боротьби між командами сусідніх країн. Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями, грамотами та пам’ятними призами. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 20:50:59