вівторок, 12 вересня, 2017, 16:56 Львів
У Дрогобичі в міській раді приймали дітей з польського міста Гдиня
У Дрогобичі в міській раді приймали дітей з польського міста Гдиня
У Дрогобичі в міській раді приймали дітей з польського міста Гдиня

Учора, 11 вересня, у Дрогобичі в Ратуші міський голова Тарас Кучма зустрівся з польськими школярами та учителями польського міста Гдиня, які перебувають у Дрогобичі в межах програми учнівського обміну.

Присутніми на зустрічі були також учні Дрогобицького ліцею, які беруть участь у програмі обміну. По це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Польські школярі приїхали у Дрогобич для того, щоб ознайомитися з освітньою системою роботи з обдарованими дітьми України, а також її побутом та традиціями.

Директор Дрогобицького педагогічного ліцею Ольга Заяць, представляючи візитерам міського голову Тараса Кучму, зазначила, що теперішній очільник Дрогобича – це людина, яка займається не лише господаркою міста, а й долею обдарованих дітей, всіляко підтримуючи навчальні заклади міста, зокрема, педагогічний ліцей. Також директор зазначила, що батьки польських учнів спершу боялись відпускати своїх дітей в Україну, посилаючись на політичну ситуацію та воєнні дії на сході України.

Під час обговорення політичної ситуації в країні, Тарас Кучма висловив сподівання на спільне майбутнє як і для України, так Польщі.

«Я дуже сподіваюсь, що усіх нас очікує спільне майбутнє, оскільки ми всі живемо в одному будинку – Європі, а з поляками ми живемо ще й в одній кімнаті, оскільки так склалось історично, що впродовж сотні років в Україні, а в західному регіоні зокрема, гармонійно поєднана синергія трьох культур – української, польської та єврейської», – резюмував міський очільник.

Також у ході зустрічі міський голова розповів гостям цікаві історичні факти про Дрогобич, наприклад, станом на 1924 рік у Дрогобичі було зафіксовано більшу кількість автомобілів марки «Mercedes», аніж у цілій Німеччині – країні виробника.

Наприкінці зустрічі Тарас Кучма відповів на запитання учнів та вчителів обох країн. Відтак школярі оглянули краєвиди древнього Дрогобича, піднявшись на вежу Ратуші.

Нагадаємо, наприкінці весни учні Дрогобицького ліцею в межах програми обміну понад тиждень перебували у Гдині, відвідуючи уроки та пізнаючи культуру.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 07:07:21