вівторок, 12 вересня, 2017, 13:53 Події
Тисячі доларів, золото і коштовності: ГПУ показала, що вилучили у посадовця часів Януковича
  • Фото: facebook.com/LarysaSargan
  • Фото: facebook.com/LarysaSargan
  • Фото: facebook.com/LarysaSargan
  • Фото: facebook.com/LarysaSargan

За результатами обшуків за місцем проживання одного з колишніх керівників МВС часів Януковича виявлено та вилучено грошові кошти у сумі понад 200 тис. доларів США, 3 кг золота, дорогоцінні вироби, картини та ікони, документи та чорнові записи, що стосуються службової діяльності, а саме проведення силових операцій правоохоронних органів з протидії протестним акціям, зброя та набої до неї.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-секретар Генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган.

Вона зазначила, що під час обшуків за місцем проживання співучасників злочинної групи та офісних приміщень вилучено бухгалтерські документи та чорнові записи, що підтверджують протиправну діяльність, підроблені печатки органів державної влади та печатки підприємств з ознаками фіктивності, нерезидентів, штампи і печатки нотаріусів.

За результатами обшуків на підприємствах (у портах та зернових терміналах), де відбувався незаконний експорт, вилучено продукції за попередніми даними слідства на загальну суму близько 200 млн грн. Операції з експорту вказаних товарів здійснювалися без відображення в податковій звітності та сплати відповідних податків.

На теперішній час вирішується питання щодо притягнення причетних до зазначених злочинних дій осіб до кримінальної відповідальності.

Читайте також: У мережі показали фото будинку найбагатшого в Україні прокурора

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 06:55:29