вівторок, 12 вересня, 2017, 17:57 Події
Світова вітрильна федерація не визнала російські змагання у Криму
Фото: ukrinform.ua
Фото: ukrinform.ua

Вітрильна федерація України домоглася від Світової федерації невизнання російських змагань в окупованому Криму.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Вітрильну федерацію України.

«Вітрильна федерація України у відповідь на свою вимогу отримала підтвердження від Word Sailing (світова федерація, яка відповідає за проведення олімпійських та параолімпійських змагань з вітрильного спорту) стосовно невизнання дійсними змагань, які планувала провести Російська Федерація провести у м. Севастополь (Крим) з 8 по 15 вересня 2017 року, а також російського національного чемпіонату з віндсерфінгу, який планувався впродовж того самого періоду», – йдеться у повідомленні.

Як зазначили в офіційному листі за підписом виконавчого директора World Sailing до президента російської федерації вітрильного спорту, такі змагання можна проводити лише під егідою Української федерації вітрильного спорту.

За словами віце-президента Вітрильної федерації України, секретаря Національної ради реформ Дмитра Шимківа, цим рішенням Світова вітрильна федерація World Sailing визнала, що Крим – це невід’ємна частина України.

«А значить, будь-які змагання, які проводяться на території незаконно анексованого Криму не можуть іти в міжнародний залік країни-агресора», – наголосив він.

Пан Шимків також зазначив, що кожна спортивна асоціація повинна відстоювати інтереси держави таким чином.

Зі свого боку, президент Вітрильної федерації України Родіон Лука повідомив, що цього року в Україні пройде перше змагання з вітрильного спорту в усіх класах яхт. Змагатимуться спортсмени усіх вікових груп, у різних категоріях: професіонали-олімпійці, аматори, а також діти.

«Всього на Київському водосховищі з 12 до 17 вересня зберуться понад 700 учасників змагань. Це буде наймасштабніша регата за увесь час незалежності України», – зазначив він.

Повідомляється також, що змагання пройдуть під егідою Вітрильної федерації України відповідно до вимог Світової вітрильної федерації World Sailing.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 15:36:30