вівторок, 12 вересня, 2017, 2:00 Світ
Сайти знайомств не допоможуть знайти кохану людину, – вчені

Сайти знайомств, що підбирають партнера за заданими характеристиками, не допоможуть знайти любов.

Про це повідомляє Psychological Science.

При знайомстві в реальному житті люди не шукають в партнерові тих якостей, які вказують на сайті.

Учасниками дослідження стали 350 молодих гетеросексуальних людей. Спочатку вони заповнювали спеціальні анкети, де відмічали, які риси мають самі і які хотіли б бачити в партнерові. Потім для учасників був організований вечір швидких побачень – захід, на якому гості спілкуються з передбачуваним романтичним партнером декілька хвилин, а потім переходять до наступного.

При виникненні взаємної симпатії гості обмінюються контактами і продовжують знайомство. На основі вказаних учасниками даних дослідники розрахували, наскільки їм повинні були сподобатися ті або інші партнери на побаченні.

В ході експерименту кожен учасник поспілкувався в середньому з 12 іншими. Після побачень вони відмітили, наскільки їх зацікавили партнери.

Виявилось, що розрахунки на основі характеристик учасників не мали нічого спільного із звітами самих учасників – при особистому спілкуванні вони відчували симпатію і потяг до людей, які іноді взагалі не мали якостей, вказаних учасниками як бажані.

Деякі характеристики, наприклад відкритість і душевна теплота, в цілому робили учасників привабливішими для інших. Але статистичний аналіз не виявив ніяких особливостей, за якими певні учасники робили вибір на користь когось з партнерів.

Читайте також: Романтичне знайомство в Інтернеті завершилося кривавим вбивством

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 08:34 :31