вівторок, 12 вересня, 2017, 21:13 Львів
Саакашвілі назвав, у яких «високих кабінетах» нині опинився його паспорт

«Дуже добре інформована людина сказала, що паспорт (Михайла Саакашвілі. – Ред.) послали в Адміністрацію Президента… як бойовий трофей, очевидно».

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK за допомогою скайп-зв’язку зі Львова заявив Михайло Саакашвілі.

Політик розповів, що під час перетину кордону із польської сторони прикордонники проштампували паспорти. Група політиків рушила до українських охоронців кордону, проте ті відмовилися брати у них паспорти та ставити відповідні штампи.

Михайло Саакашвілі продовжив, що того дня було спекотно, тож він зняв піджак, у кишені якого був паспорт, та залишив в автобусі.

«У цей час прибігли люди та забрали нас із собою, навіть особливо не запитуючи, і перевели. Я думав, що потім можна спокійно забрати паспорт, але виявилося, що до того туди зайшли не то СБУшники, не то поліцейські, не то прикордонники, не знаю, обшукали автобус. Усім повернули документи, окрім мого паспорта. Дуже добре інформована людина сказала, що паспорт послали в Адміністрацію Президента… як бойовий трофей, очевидно», – заявив Михайло Саакашвілі.

Політик також наголосив, що Юлія Тимошенко, як і він, може комусь не подобатися, але у тій ситуації із несправедливістю Тимошенко, як і низка політиків – Добродомов, Чумак, Наливайченко, Гриценко, Катеринчук, Соболєв, Найєм, Лещенко, Заліщук, Фірсов і багато інших, висловилися та підтримали його, тому він їм за це дуже вдячний.

Михайло Саакашвілі додав, що про створення якоїсь спільної політичної сили не йдеться. Разом із тим, політик наголосив, що буде обрано дату, і в Києві зберуть усі «здорові сили».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 13:40:30