вівторок, 12 вересня, 2017, 17:34 Київ
На Рівненщині через суд повернули державі земельну ділянку, вартістю 12,2 млн грн

Органи прокуратури Рівненської області захистили інтереси держави у сфері земельних правовідносин та через суд домоглися повернення з незаконного володіння цінних земель, вартістю 12,2 мільйона гривень.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури Рівненщини.

Прокурори з’ясували, що у 2015 році завершився договір оренди 4,5 га земель промисловості, укладений між Сарненською міською радою та одним і публічних акціонерних товариств, однак орендарем не здійснено жодних заходів щодо поновлення (пролонгування) відповідного договору або повернення земельної ділянки у власність держави.

Унаслідок таких протиправних дій органи влади позбавлені можливості передати земельну ділянку, що знаходиться у місті Сарни, в користування іншим особам, внаслідок чого порушуються як економічні інтереси держави, так і інтереси місцевої територіальної громади, оскільки орендна плата за користування землею не надходить.

Щоб відновити порушені майнові права держави, у справу втрутилися органи прокуратури області та пред’явили у суд позов до товариства з вимогою звільнити та повернути державі в особі місцевої ради за актом приймання-передачі земельну ділянку площею 4,5 га та вартістю 12,2 мільйона гривень у стані не гіршому, порівняно з тим, в якому вона була передана в оренду.

За результатами розгляду цієї справи Господарський суд Рівненської області визнав обґрунтованими доводи органів прокуратури Рівненської області та задоволив їх позовні вимоги у повному обсязі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 07:08:02