вівторок, 12 вересня, 2017, 21:18 Події
Андрій Садовий, моліться, щоб зброя ваших гостей не вистрілила
Вікторія Балицька
журналіст, громадський активіст

Андрій Садовий, коли ви запрошуєте гостей, то несете відповідальність за них. І не лише за їхні вчинки, але й за те, як вони себе почувають у вашому домі. І за те, як себе почувають решта мешканців дому - в даному випадку львів’яни. Сьогодні гарячим "гостьовим майданчиком" стало Винниківське озеро. Пороховою бочкою, де одна іскра і біда...Там один із ваших гостей, один із озброєних донбасівців, говорить: "Ми все ждем одной команды, команды "фас". "фу" уже никто не понимает."

Це я почула під час перегляду стріму з епіцентру подій з уст людини, яка на прикріпленому фото зліва.

Фото: Facebook/Віка Балицька
Фото: Facebook/Віка Балицька

Андрій Іванович, який такий "фас" мають на увазі ваші гості? І як ми, містяни, маємо себе почувати при цьому? І не треба казати "спитайте його, що він мав на увазі"! Ні! Ви дали добро на весь цей кількаденний політичний перформанс.

Ви запросили до нашого міста свого соратника і друга Семенченка і його батальйон "Донбас". Люди в військовому спорядженні із зброєю гостюють у нас вже з суботи. Зброя мисливська зареєстрована. Хоча, навіщо їм тут мисливська зброя? вони що на кабана сюди приїжджали? на ведмедя? Але ок. Ніяких незаконних дій з їхнього боку насправді не було. Ці люди себе вели притомно. То факт. Вони розташувалися на території відпочинкової бази у Винниках, біля озера. Сьогодні поступила інформація на 102 про те, що біля озера є якісь люди із зброєю. Формально поліція мала відреагувати згідно з законом і встановленою процедурою. Далі почалася виснажлива для усіх сторін абсурдна тяганина із перевіркою авто, зброї та документів на неї. Цей весь багатогодинний напряг можна переглянути на стрімі, його легко найти у фб. Я розумію, що люди із "Донбасу" теж вже втомлені і виснажені. І поліція знесилена цими кількома днями. Складна ситуація із великою напругою між учасниками.

Так от, Андрій Іванович, мене цікавить, нащо ви нам шукаєте клопіт? І де ви були цілий день? Чого ви за цілий день туди навіть не приїхали? Ви ж знали, що там напруга шалена!? Ну, знали ж. Ви їх запросили і кинули? Чи ви їх заманили у пастку? У стрімі, до речі, ветеранами висловлюються припущення, що їх хочуть затримати. І для цього, начебто, приїхав до Львова В.Аброськін, заступник глави Нацполіції.

Я сподіваюся, що все закінчиться і усі нарешті полегшено зітхнуть і мирно розійдуться по своїх справах. Але навіщо ви, пане мер, шукаєте менінгіти нам, львів’янам? Ми лише позбулися сміттєвої кризи, то тепер ви нам хочете підсунути громадянську кризу? Ви бавитеся з вогнем. І той вогонь не в наших електоральних серцях.

Моліться, щоб та зареєстрована зброя, яка "висить на стрімах", до кінця спектаклю не вистрілила.

Читайте також: Під Львовом поліція заблокувала півсотні, ймовірно, озброєних осіб в одностроях

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 14:01:07