live
Новини » Економіка 82

Туреччина збільшила квоти і зменшила мита на українську агропродукцію

Велика рогата худоба. Фото: Синиця Олександр/УНІАН
загрузка...
загрузка...

Українські виробники отримали можливість постачати на ринок Туреччини додаткові обсяги аграрної продукції.

Це стало можливим завдяки окремим рішенням уряду Туреччини щодо збільшення квот і зменшення ввізного мита, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Зокрема, серед них рішення щодо імпорту в рамках тарифної квоти продукції тваринництва у відповідних обсягах із застосовуванням нульових ставок. Іншим Рішенням Кабінету Міністрів Турецької Республіки було застосовано знижені митні ставки на окремі імпортовані товари тваринницького та агропромислового комплексу», – йдеться у повідмленні.

Загалом, уряд Турецької Республіки зменшив мито на імпорт худоби до 26%, на імпорт туш великої рогатої худоби до 40%, а також встановив зниження митних ставок для деяких видів імпорту пшениці та ячменю з країн ЄС та інших країн до 35-45%. Мито на імпорт кукурудзи зменшилось зі 130 до 25%.

Зацікавлені українські установи і компанії щодо експорту відповідної продукції до Турецької Республіки в разі необхідності, можуть звертатись до Посольства України в Туреччині. Посольство готове у межах компетенції надати підтримку та сприяти встановленню контактів і налагодженню взаємодії з місцевими профільними установами, повідомили у відомстві.

Довідка.

Контактна інформація посольства України в Турецькій Республіці

Санджак Махаллесі, вул. 512,

№17, Чанкая / Анкара, 06550 Туреччина

tel: 441 54 99, 440 52 89,

fax: 440 68 15

Konsolosluk Subesi tel/fax: 440 53 00

e-mail: [email protected]

[email protected]

www.mfa.gov.ua/turkey

Loading...
Loading...
Loading...