Новини » Світ 11 вересня, 2017, 22:30
Трамп обіцяє переслідувати терористів повсюди

Президент США Дональд Трамп під час церемонії вшанування пам’яті жертв терактів 11 вересня 2001 року заявив, що терористам ніколи не вдасться залякати Америку й пообіцяв переслідувати їх будь-де на Земній кулі.

Про це він заявив у понеділок, виступаючи перед будівлею Пентагону, – повідомляє Укрінформ.

«Терористи, які атакували нас, думали, що зможуть породити страх й послабити наш дух. Але Америку не можна залякати, й ті, хто намагатиметься, невдовзі приєднаються до великого списку переможених ворогів, які наважилися випробувати нашу мужність», – наголосив американський лідер.

Він підкреслив, що після теракту 9/11 мільйони чоловіків і жінок приєдналися до американського війська, щоб стати на захист країни. «Американські сили невпинно переслідують і знищують ворогів усіх цивілізованих людей, і це жахливі вороги, яких ми ніколи раніше не бачили. Але ми гарантуємо, що вони ніколи не знайдуть собі безпечного місця для того, щоб потім атакувати нашу країну», – підкреслив Трамп.

Він також зауважив, що явищу тероризму немає місця на Землі.

«Для цих варварських вбивць немає жодного темного кутка, до якого ми не могли б дістатися, жодного сховища, яким ми не могли б захопити, й жодного місця, де можна було б зачаїтися на цій дуже великій Землі», – заявив Трамп.

Він наголосив, що американські цінності будуть збережені, народ процвітатиме і Сполучені Штати переможуть. «Пам’ять про наших близьких ніколи, ніколи не помре», – підкреслив американський лідер.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 16:03 :06