Новини » Суспільство

Павло Гриб розповів, як він опинився у Краснодарському СІЗО, – адвокат

Павло Гриб. Фото: tverezo.info

Адвокату Павла Гриба, якого тримають у краснодарському СІЗО, Андрію Сабініну вдалося зустрітися та поспілкуватися зі своїм підзахисним.

Про це Сабінін написав на своїй сторінці у Facebook.

«Зустрівся в СІЗО з Павлом Грибом. Виглядає нормально, але хвилюється, що без ліків. Також не вирішені побутові проблеми. Я ж дав підписку про нерозголошення, тому коментувати суть звинувачення не маю права», – написав адвокат Гриба.

Сабінін повідомив, що за словами самого Гриба, він був вивезений з Гомеля невідомими людьми і переданий іншим невідомим, і приблизно через пару днів в Смоленській області був оформлений протокол затримання. Після цього його доставили в Краснодар.

«Як ви всі розумієте, в ізоляторі ФСБ роблять огляд навіть кулькової ручки, тому сказане, якщо і записано, то не мною», – написав адвокат.

Зі слів батька Павла Гриба, його 19-річний син 24 серпня поїхав у Гомель, щоб зустрітися з дівчиною з Росії, з якою до цього спілкувався тільки у соцмережах. Після цього зв’язок з українцем перервався.

Через кілька днів стало відомо, що він знаходиться у СІЗО Краснодара, українцеві інкримінують тероризм. Сім’я занепокоєна станом його здоров’я, оскільки Павло через захворювання змушений регулярно приймати медикаменти.

У п’ятницю, 8 вересня, до Гриба не пустили адвоката Андрія Сабініна. У МЗС України висловили у зв’язку з цим протест.

Більше по темі щодо зникнення та подальшої долі Павла Гриба читайте тут.

Loading...