понеділок, 11 вересня, 2017, 16:55 Львів
Оголосять новий конкурс на посаду директора Львівського будинку органної та камерної музики
Львівський будинок органної та камерної музики. Фото: igotoworld.com
Львівський будинок органної та камерної музики. Фото: igotoworld.com

За результатами конкурсу на директора Львівського будинку органної та камерної музики, проведеного 23 серпня, перемогу здобув Юліан Винницький, який є незмінним керівником закладу з 1988 року. Після оголошення результату в мерію надійшло понад 60 звернень щодо порушення процедури проведення конкурсу, процедури голосування та щодо конфлікту інтересів між членами комісії. Відтак, у Львівській міській раді було створено робочу групу, яка вивчала документи з точки зору дотримання законодавства, і зробила чотири висновки. Спираючись на ці висновки, керуючись законом України «Про культуру», робоча група рекомендує управлінню культури як органу управління оголосити новий конкурс на посаду директора Львівського будинку органної та камерної музики.

Про це сьогодні під час брифінгу у Львові сказав заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко та директор департаменту розвитку Львівської міської ради Наталія Бунда, – передає кореспондент IA ZIK.

Зокрема, Наталія Бунда озвучила такі чотири висновки:

  1. «Рішення конкурсної комісії не були оприлюднені на офіційному веб-порталі міської ради та в інший спосіб у зв’язку з тим, що протокол про засідання конкурсної комісії не був офіційно поданий в орган управління культури, що передбачено Законом України «Про культуру» ст.21 п.11.
     
  2. Станом на сьогодні є два протоколи першого і другого засідання конкурсної комісії. Перший протокол другого засідання конкурсної комісії підготовлений і завізований секретарем конкурсної комісії згідно Закону «Про культуру» ст.10 п.1 і завізований ще трьома членами конкурсної комісії, проте із зауваженнями. Другий протокол не є підготовлений секретарем конкурсної комісії, проте завізований п’ятьма членами комісії.
     
  3. Є скарги чотирьох членів конкурсної комісії, які є очевидцями і безпосередньо брали участь у обговоренні кандидатур, що свідчать про порушення процедури проведення засідання конкурсної комісії.
     
  4. Ми маємо 63 скарги, заяви і звернення від мешканців щодо порушення процедури проведення засідання конкурсної комісії та не згідні з результатами голосування, проте ми не можемо дослідити цей факт юридично, бо не маємо офіційно оформленого протоколу засідання конкурсної комісії, який б засвідчив результати конкурсної комісії».
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 16:52:23