понеділок, 11 вересня, 2017, 12:49 Суспільство
«Добрий ZIK» допоміг відсвяткувати весілля слабозрячим закоханим

Сергій та Ірина – слабозрячі бігуни, які вже вісім років разом. Цього року, у день їхньої річниці, вони хотіли відсвяткувати своє весілля, проте грошей на це у них зовсім немає.

Їхню історію розповіли автори проекту «Добрий ZIK» (в ефірі щонеділі о 21:00).

До проекту «Добрий ЗІК» звернулися Василь та Олена, які хочуть здійснити мрію своїх друзів – Сергія та Ірини.

«Незважаючи на певні обмеження, вони такі сильні та позитивні, що продовжують жити звичайним життям та радіти дрібницям. Мені б хотілося долучитись до здійснення їхньої мрії», – каже друг Сергія Василь Гузій.

Їхні ноги твердо ступають по землі, хоча очі майже нічого не бачать. Сергій та Ірина – слабозрячі бігуни, закохані одне в одного.

«Я бачу її краще, ніж інших, оскільки я щодня вдивляюсь в неї, кожного ранку, кожного вечора… Мені подобається її довге волосся», – розповідає герой проекту Сергій Корой.

Познайомилася пара на першому курсі навчання у Києві, куди одесит Сергій приїхав здобувати професію масажиста, Ірина ж вчилася на фізіотерапевта.

Тоді Сергій та Ірина не могли – та й досі не можуть – розгледіти обличчя одне одного. Проте вони побачили серцем, що знайшли свою половину. І ось уже вісім років вони разом.

Герої проекту не лише живуть разом, а й працюють. Ірина, попри свої проблеми з зором, стала хорошим фізіотерапевтом. Сергій у сусідньому кабінеті робить лікувальні масажі. Саме на роботі йому і запропонували зайнятись професійним бігом.

Ішлося саме про біг для тих, хто має проблеми із зором. Сергій майже нічого не бачить. Тому пропозицію бігати сприйняв, як щось несумісне зі своїми можливостями. Ірина бачить краще, тому вона наважилася і спробувала.

«Мені сподобалось, що з нами займались професійні тренери, які давали підказки та коректували наші дії. Після першого забігу я думала, що не повернусь більше до цього, але зрозуміла, що мені це потрібно, і мені це подобається», – розповідає Ірина Шляхова.

Сергій доєднався уже згодом, коли побачив, як сильно захопилась бігом його кохана.

Сергій та Ірина, як і всі слабозрячі легкоатлети, бігають з поводирями або «гайдами», як вони їх називають. У них це Василь і Олена, які стали не лише їхніми очима під час бігу, а й  справжніми друзями.

Сьогодні біг – це їхнє життя, хобі, улюблена справа. Молода пара бере участь ледь не в кожному забігу та готується до марафону в Туреччині. Особливу увагу вони приділяють благодійним забігам. Так відчувають, що долучаються до чогось дійсно важливого.

Саме на одному з таких забігів минулої зими Сергій освідчився Ірині. А цього року, у день їхньої річниці, пара хотіла відсвяткувати весілля. Цього дня вони також мають бігти у Полтаві. І саме у цьому місті мріяли  одружитися. Однак грошей на свято у них зовсім немає.

Команда «Доброго ZIKу» вирішила здійснити мрію закоханих, подарувавши їм святкування власного весілля в одному з ресторанів Полтави.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 14:34:38