понеділок, 11 вересня, 2017, 14:47 Політика
Для кого Саакашвілі розчистить політичний шлях до Олімпу?
<nbsp;>

Мабуть, інтуїтивно Саакашвілі саме 10 вересня обрав для прориву кордону, позаяк 10 вересня – Міжнародний день запобігання самогубствам. Харакірі самому собі. Харакірі владі. Харакірі державі, яка існує номінально і суто задля силових функцій типу звезти тітушок, ветеранів АТО і подзвонити машиністу інтерсіті.

Про це у Фейсбуці пише журналіст Остап Дроздов.

Треба бути абсолютним ідіотом, аби проривати державний кордон, наче прохідний двір, та ще й західний. Якби таке відбувалося в зворотному, польському напрямку, то колінні чашечки усіх цих діячів були б уже справедливо прострелені прикордонниками.

Владі треба було бути абсолютним ідіотом, аби створити маразм із зупинкою потягу, псевдозамінуваннями Шегинь тощо. Чи не розумніше було обнулити супернапружену ситуацію, пропустити бунтаря, а вже потім дати собі з ним раду на своїй території, адже для цього на Банковій існує ціла «кімната війни» з циніків-політтехнологів, та й правових підстав ліквідувати Саакашвілі як політика предостатньо. Мене не полишає думка, що не Порошенко стоїть за цим усім – це більше схоже на одного міністра, який любить кидатися склянками і фактично узурпував весь силовий блок.

Також я взагалі не розумію людей, які цілий день сиділи в онлайні і відстежували багатогодинний екшн людини, яка так сильно пишається реформованою Грузією, зате так легко здала грузинське громадянство. Якщо Саакашвілі в свою рідну Грузію може вернутися лише в наручниках – значить, він щось не те нареформував. Значить, він усе-таки зазнав у своїй рідній Грузії краху, це ж очевидно.

І ще я побачив надто багато огидних політиків під стягом Міхо. Більшу половину з тієї «свити» я б із задоволенням назавжди залишив за кордоном.

І на завершення: якщо Саакашвілі – таран, то питання: для кого цей таран розчистить політичний шлях до Олімпу? Не для себе ж – тому що навіть якщо й поновити громадянство, то швидше ніж у 2025 році він не може стати першим – більше того, Саакашвілі не володіє державною українською мовою, і це теж велика дурня, що наші великі патріоти великодушно прощають Саакашвілі «мову окупанта». Для мене особисто це важливо. Чи для нової ікони ми робимо поблажки?

І взагалі, якщо цей таран – для Тимошенко, то НІ НІ і ще раз НІ, дякую, до побачення. Для Садового – тричі НІ, спаси і сохрани. Для Коломойського, ще для кого? Покажіть решту домовленостей: кого на прем’єра, кого на спікера бачить «свита».

А взагалі-то Міжнародний день запобігання самогубствам вдався. Стількох спраглих самих себе угробити я ще не бачив в одному місці.

Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 15:34:58