Новини » Суспільство 10 вересня, 2017, 20:08
NASA готує тендер на комерційне постачання вантажів до Місяця

NASA готується запустити тендер на комерційне транспортування вантажів на поверхню Місяця.

Зазначається, що космічне агенство вже відправило запит на отримання інформації про те, які компанії зможуть зайнятися доставкою вантажів на поверхню Місяця в найближче десятиліття. Це наступний крок в довгостроковому проекті з освоєння супутника Землі.

При цьому, на сьогодні підписано 11 контрактів на перевезення вантажів і є більше 115 потенційних клієнтів, – повідомляє Інформатор з посиланням на ЦТС.

Одна з компаній, з якими вже працює NASA, Moon Express, завершить свою місію у кінці березня 2018 року. Це буде перша місія, яка відправить на Місяць корисні вантажі. Надалі планується здійснювати по одному подібному польоту на рік.

Апарат компанії Astrobotic Technology планує здійснити свій перший політ в 2019 році в рамках місії Atlas 5 United Launch Alliance Atlas.

NASA грунтовно підходить до освоєння Місяця. Вчені розробляють прототип оранжереї для планети, в якій можна буде вирощувати їжу. Роскосмос, NASA і ESA спільно працюють над створенням місячної станції, також NASA планує відправити астронавтів у річну місію на орбіту Місяця в другій половині наступного десятиліття.

Раніше також повідомлялося, що NASA затвердило терміни місії до астероїда 16 Psyche, який коштує більше, ніж уся світова економіка.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 16:10 :28