неділя, 10 вересня, 2017, 22:12 Події
На ПП «Шегині» натовп буквально зніс знімальну групу ZIKу та повалив журналістку на землю

Міхеїлу Саакашвілі разом із депутатами вдалося прорвати український кордон на ПП «Шегині». Зараз вони прямують до Львова. На зустрічі із журналістами Саакашвілі заявив, що буде відстоювати свої права у суді, зокрема і право бути громадянином України.

Про це під час прямого включення для спецвипуску «Перші про головне. Вечір» повідомила журналістка телеканалу ZIK Марія Шиманська.

На українському пункті пропуску «Шегині» знімальну групу телеканалу ZIK натовп буквально зніс від кордону та повалив журналістку на землю.

«Завдяки небайдужим мене вдалося буквально витягти з-під ніг натовпу і убезпечили від удару автомобіля, який рухався на зустріч. Така ситуація з тиснявою виникла через те, що пункт пропуску «Шегині» був заблокований, автомобілі стояли у два ряди, а натовп був некерований та перебував у ейфорії», – розповіла журналістка Марія Шиманська.

Зараз Саакашвілі залишив територію пункту пропуску, і, як стало, відомо поїхав автобусом на Львів.

«Після того, як Міхеїл Саакашвілі прорвав кордон, його взяли у кільце народні депутати України та бійці добровольчого корпусу та провели через весь населений пункт, а це приблизно два кілометри», – говорить Шиманська.

За словами кореспондента, наразі рух на пункті пропуску дещо ускладнений. Прихильники Саакашвілі сідають у громадський транспорт і їдуть до Львова.

«Саакашвілі на зустрічі із журналістами заявив, що він буде відстоювати свої права у суді, зокрема і право бути громадянином України. Його позицію підтримала і Юлія Тимошенко, яка протягом дня перебувала поряд із Саакашвілі. Однак своєї промови Тимошенко сказати не змогла, оскільки її освистав натовп», – зазначила Марія Шиманська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 05:54:00