субота, 9 вересня, 2017, 0:28 Політика
В Україні краще стає лише тим, хто тимчасово обіймає високі посади, – Богословська
Інна Богословська. Фото: dt.ua
Інна Богословська. Фото: dt.ua

Сьогодні в Україні немає реформ, а лише виконання окремих вимог зовнішніх кредиторів, які за гроші вимагають тих, чи інших змін. А реформа – це створення нової якості, якої немає ні в освіті, ні в медицині, ні в інфраструктурі.

Про це у прем’єрному ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявила народний депутат ІІІ, VI, VII скликань Інна Богословська.

«В Україні краще стає лише тим, хто тимчасово обіймає високі посади, особливо у військових відомствах. Ті, хто керують військовими процесами, причетні до найбільших корупційних схем, адже війна на сході не дає можливість все проконтролювати», – розповіла Богословська.

Вона вважає, що система ProZorro могла б змінити ситуацію, але наразі це неможливо зробити.

«Фактично всі операції, які пов’язані з майново-технічним обладнанням війська є закритими. Там немає контролю, адже не діє система ProZorro і тому ця частина бюджету стала щастям для тих крадіїв, які «сидять» на цьому. Я так вважаю через те, що українцям не стає легше через відсутність реформ, тому і якість життя не покращується, а на превеликий жаль, лише погіршується», – додала вона. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 10:51:41