субота, 9 вересня, 2017, 1:00 Політика
Позбавлення Саакашвілі громадянства – політична помилка влади, – Гринів
Міхеїл Саакашвілі. Фото: Микола Тис/ZIK
Міхеїл Саакашвілі. Фото: Микола Тис/ZIK

З політтехнологічної точки зору позбавлення громадянства екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі це помилка. Проте у владі перемогла інша точка зору, яка передбачала формальне дотримання закону.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 19:00 – 20:00 на телеканал і ZIK) заявив радник президента України Петра Порошенка Ігор Гринів.

«З політтехнологічної точки зору, рейтингів скасування громадянства Саакашвілі це помилка. З іншого боку, в нас є правова держава. І ми загналися в тупик поданням Грузії, яке не можна сховати і викинути. Це створює цугцванг бо чітко і ясно, що Саакашвілі набув громадянство не зовсім коректно. Тому він його позбувся, бо є формальні причини, які не дозволяли його надавати», – зазначив пан Гринів.

Тому, гість програми порадив Саакашвілі, знов податися на громадянство і Україна тоді свідомо вирішить, чи надавати його.

«Я маю підказку для Саакашвілі. Йому потрібно ще раз звернутися за громадянством України, ще раз пройти процес отримання в рамках нових процедур. Україна тоді буде свідомо вирішувати, чи вона дає громадянство людині, яка в дружній нам європейській країні має проблеми з законом», – переконаний пан Гринів.

Також радник президента розповів, що був противником призначення Саакашвілі головою Одеської ОДА.

«Саакашвілі звинуватив мене, що я очолюю кампанію з його дискредитації. Мені була дуже дивна його реакція. Ми з ним давно знайомі. Я не був в захопленні, коли його призначали. Я не є з тих, хто вважає, що він геніальний реформатор. Я проти того, аби вистрілювати в парламент, проти того, аби тримати людину в бочці води, аби вона давала покази. Я проти реформ такими методами», – підсумував Ігор Гринів. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 20:49:57