Новини » Події

На Донбасі нині перебуває близько 6 тис. російських військових, – Генштаб

На окупованих бойовиками територіях Донбасу нині перебуває близько 6 тисяч російських військовослужбовців.

Про це в інтерв’ю «Радіо Свобода» заявив спікер Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов.

«До 6 тисяч російських військовослужбовців перебувають на тимчасово окупованій території Донбасу і до 40 тисяч російсько-терористичних бойовиків, а також місцевих маргіналів, які виконують завдання у складі першого та другого армійських корпусів, що функціонально підпорядковуються Збройним силам Російської Федерації. Фактично вони виконують роль окупаційних військ на території України», – сказав Селезньов.

Він зазначив, що російські кадрові військові не припиняють прибувати на окуповані території Східної України, в тому числі і керівний склад.

«Є безпосередні військові керівники, які на рівні від командира роти і вище, виконують завдання за принципом «відрядження» на певний час», – розповів Селезньов.

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з міністром оборони США Джеймсом Маттісом 24 серпня у Києві заявляв про близько 3 тисяч російських кадрових військових, які воюють на Донбасі.

Збройний конфлікт на сході України почався навесні 2014 року після російської анексії Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці сепаратистів на Донбасі, Москва ці звинувачення відкидає, попри затримання у зоні конфлікту російських військових, і заявляє, що на непідконтрольних Києві територіях можуть бути хіба що російські «добровольці».

Читайте також: Експерти порахували, скільки росіян загинуло на Донбасі

Loading...