субота, 9 вересня, 2017, 0:35 Політика
Кива пояснив, хто шукає дивідендів від походу Саакашвілі на кордон України

Я більш ніж впевнений, що все робиться на догоду Юлії Тимошенко. Ми вже звикли, що Юлія Володимирівна когось зустрічає. То Савченко зустрічала, а тепер буде Саакашвілі зустрічати. І це привід для того, щоб пролилася кров.

Про це у прем’єрному ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив Ілля Кива, колишній радник міністра внутрішніх справ, лідер Соціалістичної партії, коментуючи спробу повернення до України Михайла Саакашвілі.

Експерт-журналіст запитав Іллю Киву, чому йому так не подобається політик Михайло Саакашвілі. Кива відповів: «На сьогодні питання не стоїть щодо самого Саакашвілі, питання у порушенні кордону нашої України. Я просто хочу сказати, що державний кордон – один із символів державності. І її ми захищаємо на сході, ціною життів найкращих синів нашої України.

Тому в даному випадку я говорю тільки про те, щоб не робити з порушення державного кордону політичного шоу в угоду, і повірте, не самому Саакашвілі», – акцентував лідер соціалістів.

Пан Кива висловив думку, що Саакашвілі дали громадянство з порушенням Конституції. «Я не є прихильником Петра Олексійовича, який роздає громадянство як подарункові сертифікати в крамниці. Але у даному випадку я стою на підтриманні закону й порядку», – пояснив політик.

Іллю Киву запитали, чи готовий він на радикальні дії.

«Я більш ніж переконаний, що кров буде спровокована тими, хто їде зустрічати Саакашвілі», – підсумував пан Кива.

Читайте також: Ілля Кива розповів, у кого готовий стріляти під час приїзду Саакашвілі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 10:51:22