Новини » Політика

Блогер жорстко розкритикував реформу МВС

Унаслідок поліцейської реформи у Києві кожен день вбивають і грабують людей.

Про це у прем’єрному ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив блогер Макс Бужанський.

«Влада вже прийняла поліцейську реформу. Тепер у нас в Києві вбивають кожен день, грабують кожен день», – зауважив блогер.

Тепер, за словами Макса Бужанського, всупереч Конституції хочуть прийняти медичну реформу. Вона призведе до того, що люди будуть вмирати кожен день.

«Тепер всупереч Конституції, де записано, що кожен громадянин має право на медичне обслуговування, хочете прийняти медичну реформу. І ви потім будуєте припущення, що хтось буде за щось платити. Люди будуть вмирати кожен день. Вони до вас не прийдуть, бо ви потім зникнете. У вас немає міністра, ви не можете його призначити. Призначте міністра, візьміть відповідальність і потім будете фантазувати про реформи», – порадив блогер.

Водночас, нардеп Ірина Сисоєнко у відповідь блогеру визнала, що в Україні зараз немає жодної медичної допомоги.

«Саме зараз при так званій безплатній медичній допомозі вмирають люди. Ми живемо при законодавстві, яке було прийняте в минулому столітті. Зараз немає жодної медичної допомоги, як такої», – сказала гість програми. 

Loading...