п'ятниця, 8 вересня, 2017, 12:32 Політика
Сьогодні вирішення проблем держави в руках кожного українця, – Гацько

В Україні зараз можна покладати надії лише на себе та середній клас. Тому середній клас повинен виставити свій порядок денний для країни і стати владою.

Таку думку в ефірі проекту «Прями текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив співголова партії «Демократичний Альянс» Василь Гацько.

«При різних опитуваннях люди пояснювали бідність України корупцією у владі, війною та називали ще ряд інших причин. Але окрім якихось зовнішніх факторів, потрібно шукати причину в собі. На мою думку, причиною наших проблем є те, що ми, виходячи з революції на революцію, не вивчаємо уроки і щоразу передаємо владу олігархату», – пояснює Василь Гацько.

На думку одного з телеглядачів програми, повернення Михайла Саакашвілі в Україну закінчить Революцію Гідності.

«Проти чого повставала тоді Україна? Проти олігархії, радянського минулого і російської афіліації, тому що люди не хотіли, щоб Україна через Януковича стала філією Росії. Люди вийшли і протестували проти порушень прав і свобод, які відбувались в абсолютно нахабний та цинічний спосіб», – зауважив співголова партії «Демократичний Альянс».

На його думку, в нашій країні можна покладати надії лише на себе та на середній клас.

«Середній клас зараз повинен скоординуватися, познайомитися, виставити свій порядок денний для країни і стати владою. І Саакашвілі може бути частиною цього процесу, але не самим процесом», – вважає «демократ».

На його думку, сьогодні вирішення проблем країни в руках кожного українця.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 16:49:13