Новини » Економіка 8 вересня, 2017, 22:44
Сергій Шахов: Спочатку треба запитати у людей, чи можна торгувати землею

Українців уже ошукали під час ваучерної приватизації, ошукали на компенсаційних сертифікатах, і так само спробують ошукати на землі.

Таку думку висловив народний депутат України Сергій Шахов в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці в ефірі телеканалу ZIK).

«Олігархи через проведення політиками так званої земельної реформи можуть залишити фермерів без жодної підтримки. Тому спочатку потрібно запитати у людей, чи мають політики право голосувати за продаж зелі. Адже земля – це одне з найбільших багатств, яке залишилося в Україні», – наголосив Сергій Шахов.

Нардеп додає, що Україна саме завдяки аграрному сектору зараз може виходити на передові ринки. Тому більшість людей, за словами депутата, проти продажу землі.

«Українців уже ошукали на ваучерах, ошукали на компенсаційних сертифікатах, і ошукають на землі. Пригадаймо, як провели ваучерну приватизацію, але де зараз ці підприємства – зруйновані всі вщент!», – наголосив Сергій Шахов.

Натомість депутат Олег Барна зауважив, що, передусім, в Україні має запрацювати ринок оренди, а не ринок продажу землі.

«Зараз розроблені дуже великі схеми «деребану» землі. Так, під виглядом відведення землі для будівництва гаражів, і навіть для будівництва житла атовцям, одразу ж передається земля тому, хто це лобіював. Тому, той мінімум державної та комунальної землі, який сьогодні складає до 25% потрібно залишити, а решту надавати в оренду. Також потрібно припинити роздавати землю у приватну власність», – прокоментував Олег Барна.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 10:40 :58