п'ятниця, 8 вересня, 2017, 13:57 Політика
Сакварелідзе – єдина кваліфікована людина, яку привіз Саакашвілі в Україну, –Сігуа

У Грузії Міхеїл Саакашвілі не досягнув успіхів ні в демократії, ні в економіці чи політиці. Тому в Україну краще було запросити польських або естонських реформаторів, а не команду Саакашвілі. Адже він привіз лише одну кваліфіковану людину – Давида Сакварелідзе. Всі решта, такі як Квіташвілі, Деканоїдзе та інші, були абсолютними дилетантами.

Таку думку в ефірі проекту «Прямим текстом» (щочетверго о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив професор Георгій Сігуа.

«Я не проти іноземних керівників в Україні. Але якщо б запросили Бальцеровіча чи естонських реформаторів, то це було б доцільніше. Адже, якщо проаналізувати результати Саакашвілі у Грузії, то економічного дива там не сталося, також не було неабияких звершень і у демократії, економіці, політиці. Фактично, він ніде не відзначився. І коли він приїхав в Україну, то привіз із собою абсолютних дилетантів таких як  Квіташвілі, Деканоїдзе. Це не стосується лише Давіда Сакварелідзе, який є дійсно кваліфікованим спеціалістом», – розповів Сігуа.

Він також сказав про те, що в Україні Саакашвілі зробив помилку у тому, що закликав населення до революції.

«На останньому своєму ток-шоу Міхеїл Саакашвілі закликав до революції. Я проти такого ходу подій в Україні. Попри те, що дуже критично відношусь до уряду Гройсмана. Адже його останній середньостроковий план дій до 2020 року – це точна копія програми Маккензі щодо соціально-економічних реформ в Україні, який був написаний у 2010 році Януковичу за декілька мільярдів доларів. І він є дуже важким до реалізації. Але я проти революції», – прокоментував він.

Читайте також: Саакашвілі забуде виключити чайник у свої варшавській квартирі, – Мосійчук

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 16:50:00