п'ятниця, 8 вересня, 2017, 14:54 Політика
Саакашвілі хоче захистити свої права, – нардеп
Міхеїл Саакашвілі. Фото: Микола Тис/ZIK
Міхеїл Саакашвілі. Фото: Микола Тис/ZIK

Заклик Саакашвілі до своїх прихильників та людей, які відстоюють правову державу в Україні, приїхати на зустріч з ним на українсько-польський кордон – це спосіб захистити свої права.

Таку думку в ефірі проекту «Прямим текстом» (щочетверго о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив співголова партії «Демократичний альянс» Василь Гацько.

«Не Саакашвілі позбавляв себе громадянства, а Петро Порошенко. Після того, як колишній президент Грузії, будучи закордоном, отримав звістку про те, що він позбавлений українського громадянства, він отримав кілька публічних свідчень від представників державної Міграційної служби та Прикордонної служби про те, що вони не пустять його в Україну. Тому його заклик до своїх прихильників та тих людей, які відстоюють правову державу в Україні, приїхати на зустріч з ним на пункт пропуску «Краковець», є способом захистити свої права. Адже зараз публічність для нього – це спосіб їх захисту», – сказав Гацько.

Він вважає, що Саакашвілі не боїться, що його затримають на кордоні, адже інакше туди б не їхав.

«Якщо б Саакашвілі боявся, що є підстави для його затримання, то він би не «вилазив» із підпілля. А він їздить Америкою, Євросоюзом і ніде, ніхто не торкнувся його пальцем і тут теж цього не зроблять. А щодо можливої екстрадиції до Грузії Саакашвілі, то я звертаю вашу увагу на те, що у 2015 році, коли надходили запити від грузинської прокуратури, Україна на це не реагувала. І Порошенко мотивував це тим, що відбуваються політичні переслідування. І Грузії було відмовлено у цьому», – прокоментував він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 16:49:29