Новини » Політика 8 вересня, 2017, 20:15
Найєм: Чому з фракції маю йти я, а не Кононенко і Березенко?

Уявіть, яке має бути ставлення суспільства до парламенту за такої ситуації: коли вважають, що нормальні люди мають йти з фракції і парламенту, а крадії хай залишаються. Чому ж із фракції БПП маю йти я, а не Кононенко чи Березенко?

Про таке в програмі «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK запитав нардеп коаліційної фракції БПП Мустафа Найєм, коментуючи неодноразові заклики колег по фракції щодо виходу з неї.

Пан Найєм заявив, що ситуація цілковито маразматична. «У програмі партії каже, що зробимо відкриті списки, не будемо красти, будемо підтримувати цінності Революції Гідності. А левова частина цієї фракції порушує ці цінності. При тім з фракції маю йти я!», – обурився парламентар, який став вигнанцем у фракції БПП.

Мустафа Найєм також наголосив, що не зраджував у своїх діях жодному своєму виборцю. «Чому я маю йти? Коли це буде потрібно моїй країні, моїм виборцям – я справді піду», – пообіцяв обранець.

Гість програми висловив сподівання, що колеги по фракції будуть послідовними і виключать його із БПП. «І сподіваюсь, що в них вистачить на це і волі, і сміливості. Тому що мене ніщо не пов’язує із цією фракцією. Крім формальності. Це як Україна є членом СНД – так саме я є членом фракції БПП. Тобто я, на жаль, не погоджую ні своє голосування, ні публічну думку із фракцією. Бо, на мою думку, фракція не виконує свою програму, програму Президента», – пояснив Мустафа Найєм

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 00:12 :56