Новини » Політика 8 вересня, 2017, 23:57
Іллєнко та блогер Бужанський посперечались через закон Ківалова-Колєсніченка

У попередній Верховній Раді у «Свободи» була фракція, котра стала ініціатором знаменитого закону про скасування регіонального статусу російської мови. І він дав привід Путіну анексувати Крим. Тому виборці оцінили роботу політичної сили і зараз у Раді лише п’ятеро представників цієї плітсили.

Про це у прем’єрному ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив блогер Макс Бужанський.

«На жаль, у цьому парламенті нас лише п’ятеро. Але будь-яка парламентська статистика, яку проводять різні організації, які моніторять парламентську діяльність за всіма показниками, починаючи від відвідуваності, кількості поданих запитів, законопроекти, участь в обговореннях, це при тому, що ми позафракційні і взагалі майже не маємо щодо регламенту. Ми завжди перші за всіма показниками, попри те, що не маємо фракції та можливостей. Тому ми робимо те, що можемо на сьогодні, використовуємо парламентську трибуну для донесення своєї позиції та закликаємо до дій», – розповів народний депутат України Андрій Іллєнко.

На що Макс Бужанський його перервав та дав свою оцінку роботи «Свободи» у попередньому скликанні.

«У попередньому скликанні у вас була фракція, ви стали ініціаторами знаменитого закону про скасування регіонального статусу російської мови, який дав привід Путіну анексувати Крим. Виборці оцінили: ті хто говорили російською і далі говорять, а ті хто не хочуть переходять на державну. Тобто, виборці оцінили вашу роботу, і залишилось лише п’ятеро людей. І не зважаючи на це, ви і далі говорите про те, що потрібно все українізувати, мабуть, допоки не залишиться вас ще менше», – прокоментував Бужанський.

Іллєнко на противагу згадав про закон Ківалова-Колесніченка, який досі не скасували.

«Шановний пан абсолютно не в темі, по-перше, якщо ви говорите про закон «Про регіональні мови», то є закон Ківалова-Колісніченка, і один з його ініціаторів сепаратист, який зараз сидить в Криму. Так от я розкажу, що цей закон ще досі чинний, шановний пане, ви цього не знаєте, і ви кажете неправду про те, коли доводите, що його скасували. По-друге, не ми ініціювали, а пан Кириленко, який зараз є віце-прем’єром в нинішньому уряді, який не був у «Свободі». Не те, що ми відмежовуємось, так всі свободівці голосували «за», як і більше, ніж 230 депутатів парламенту. Не «Свобода» ухвалювала рішення, а парламент. Якщо ви вважаєте, що тільки це рішення було результатом того, що Путін напав на Україну, то ви взагалі, в якомусь іншому світі живете», – додав Іллєнко.

На що Бужанський сказав, що це був інформаційний привід. Виборці оцінили рішення свободівців і тому їх тепер так мало. Та запитав, що «Свобода» робила три роки у парламенті, що цей закон досі не скасували?

«Ми таки його скасуємо, тому що він абсолютно антиукраїнський. А за три роки «Свобода» вигнала з парламенту комуністів і Партію регіонів», – наголосив Іллєнко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 23:50 :24