п'ятниця, 8 вересня, 2017, 21:08 Політика
Ігор Гринів пояснив, чому Порошенко не виконав обіцянку про закінчення АТО за два тижні

Президент сказав, що закінчить цю війну в обмежений проміжок часу і відвоює ці території. За два місяці його президентства була звільнена більша половина цих областей. А війна би закінчилася найближчі тижні, якби не появились зелені чоловічки в Донецьку.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 19:00 – 20:00 на телеканалі ZIK) заявив радник президента України Петра Порошенка Ігор Гринів.

«Давайте згадувати, як це було. Пам’ять це така штука, яка щось забуває, стирає, біль трошки проходить. В середині 2014 року була окупована майже вся Донецька і Луганська області. Президент сказав, що закінчить цю війну в обмежений проміжок часу і відвоює ці території. За два місяці його президентства була звільнена більша половина цих областей. А війна би закінчилася найближчі тижні, якби не появились «зелені чоловічки» в Донецьку. Одне вибивати сепаратистів, а друге, коли приїжджають «Гради» і з тої сторони одразу гине 100 людей. Це вже інша війна. Ми ніколи не обіцяли, що можна за два місяці виграти війну з Росією», – зазначив пан Гринів.

Як зауважив радник Порошенка, хоча у 2014 році українська армія була гірше укомплектована, проте в той час в нас був кращий дух, була воля до перемоги.

«Коли Росія завела на Донбас тисячі одиниць військової техніки, то довелося воювати з регулярними військами. Воювати можна було далі, але жертви були б не співмірні. А ми тоді не мали тої армії, яку маємо зараз. Не хочу принижувати нашу країну, але коли батальйон складався з 20 солдат, на всю лінію фронту було мінімум техніки, то це не є проблема цієї влади. І всі поважні військові експерти розуміють, який був стан армії на той час. Проте, в той час в нас був кращий дух, була воля до перемоги і ми повернули собі 2/3 території», – розповів гість програми. 

Читайте також: Якщо війна триває третій рік, значить вона багатьом вигідна, - Безсмертний

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 20:50:03