п'ятниця, 8 вересня, 2017, 21:45 Політика
Ігор Гринів: Неправда, що у Тимошенко найвищий рейтинг
Радник Президента України Ігор Гринів.
Радник Президента України Ігор Гринів.

Це неправда, що в Юлії Тимошенко найвищий рейтинг. Зараз некоректно говорити, у кого більший рейтинг, бо в тих цифрах, які сьогодні є і в тій кількості невизначених, прорахувати все дуже важко.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 19:00 – 20:00 на телеканал і ZIK) заявив радник президента України Петра Порошенка Ігор Гринів.

«Багато людей переконані, що в Юлії Володимирівни найвищий рейтинг. Я вам скажу, що це неправда. Насправді розрив мінімальний. Якщо по-чесному, то зараз некоректно говорити, у кого більший рейтинг, бо в тих цифрах, які сьогодні є і в тій кількості невизначених, прорахувати усе дуже важко. За нашими дослідженнями, якби на наступну неділю були б вибори, то президентом України став би Петро Порошенко. Юлія Володимирівна має також усі шанси бути в другому турі», – розповів пан Гринів.

Як зауважив радник президента, шанси пройти у другий тур мають також Святослав Вакарчук і лідери регіональних симпатій.

«Сашко Вакарчук, якого не я створив - це такий віртуальний запит на неполітика в політиці, також має всі шанси попасти в другий тур. Це також правда. І кандидати від східної України Бойко і Рабинович. Лідером симпатій в Києві і на західній Україні є Петро Порошенко. На східній Україні Бойко і Рабинович, а на центральній - Юлія Володимирівна. Парадокс у тому, що є запит, який покриває досить велику частину в різних регіонах, на Славка Вакарчука, або Володимира Зеленського», – підсумував Ігор Гринів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 20:49:52