п'ятниця, 8 вересня, 2017, 20:40 Політика
Ігор Гринів: Криза довіри не є причиною для проведення виборів

Нині в українському суспільстві, є криза довіри як до влади, так і до опозиції. Проте криза довіри не є причиною для проведення виборів.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України від БПП, радник Президента України зі стратегічних питань Ігор Гринів.

Народний депутат нагадав, що виборча кампанія має стартувати влітку 2019 року.

Коментуючи питання щодо ймовірності дострокових виборів – президентських та парламентських, щодо низьких рейтингів, Ігор Гринів зауважив, що нині в Україні, в українському суспільстві, є криза довіри.

«Криза довіри як до влади, так і до опозиції. Криза довіри не є причиною для проведення виборів. Якраз навпаки, на мою думку, коли є зневіра або криза недовіри до всіх – це не спонукає людей до того, що треба йти на вибори, бо вони ж самі не знають, що робити на виборах у цій ситуації. Тому треба трошки заспокоїтися, щоб ситуація стабілізувалася, суспільство більш-менш заспокоїлося, почало давати більш адекватні оцінки», – зазначив Ігор Гринів.

Гість програми вважає, що за останні півроку після падіння люди відчули якщо не підйом, то, принаймні, розгін, то це позитив.

Ігор Гринів також заявив, що є противником авторитарних режимів, адже вважає, що демократичне суспільство має більшу перспективу.

«Я горджуся, що в Україні збережено демократичне суспільство. У нас немає жодного сусіда у регіоні, де б збереглося демократичне суспільство», – констатував політик.

Це він називає спокусою, адже люди починають говорити про «сильну руку» тощо. А що ж до «любові» народу до влади у таких країнах, то політик провів аналогії із СРСР за Сталіна та Німеччиною за Гітлера.

«Я не хочу більше жити в країні, де будуть так любити владу», – зазначив Ігор Гринів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 23:50:03