Новини » Події 8 вересня, 2017, 22:13
Депутат з Луганщини висловився за хорватський сценарій розв’язання конфлікту на Донбасі

Мені здається, що настане момент, коли Україні увірветься терпець і ми зможемо провести свою операцію «Буря», як хорвати.

Про це в програмі Zіткнення з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці о 20:00) розповів нардеп групи «Воля народу» Сергій Шахов, представник Луганщини в українському парламенті, коментуючи найбільш доцільний сценарій розв’язання військового конфлікту на Донбасі.

Також пан Шахов висловився і про ресурс для українського війська. «Армія в нас потужна – майже 300 000 військових. А якщо б розформували фіскальну службу – було б ще стільки ж військових. Ми б стали практично наймогутнішою армією у світі», – вважає обранець.

Натомість зараз, як нагадав обранець, Україна йде демократичним шляхом. «Мінські домовленості – все добре. Ми хочемо миру і демонструємо світу саме це», – констатував наявний стан справ гість програми.

Щоправда, визнав депутат, Мінські домовленості неефективні. «Бо Росія не відвела важку техніку, не забралася з нашої території, не відновився контроль над спільним з Україною кордоном», – додав Сергій Шахов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 02:31 :58