Новини » Події 8 вересня, 2017, 11:57
Адвокати Януковича заперечують конфіскацію фінансових ресурсів екс-президента у Швейцарії
Віктор Янукович. Фото: theguardian.com
Віктор Янукович. Фото: theguardian.com

Юридична компанія JHA LLP, яка представляє інтереси екс-президента України Януковича, повідомляє, що в Єврокомісії немає даних про його рахунки в ЄС.

Про це йдеться в заяві компанії, копію якої виклав на своїй сторінці у Facebook прес-секретар Олександра Януковича, сина колишнього президента України.

«Відповідно до статті 8 Постанови Ради (ЄС) № 208/2014, якою були введені санкції Європейського союзу щодо президента Януковича, держави-члени ЄС та інші повинні були негайно повідомити Єврокомісії будь-яку і всю інформацію, яку вони мали про кошти і економічні ресурси, що належать або контролюються президентом Януковичем, які були заморожені відповідно до Постанови», – йдеться в повідомленні.

У компанії наголошують, що пройшло три з половиною роки з моменту введення санкцій, і Європейська комісія на сьогоднішній день офіційно підтвердила, що вона не отримала відповідно до цієї статті жодної інформації про кошти або економічні ресурси, які належать або контролюються Януковичем, що були заморожені в результаті санкцій ЄС.

«Янукович завжди стверджував, що у нього немає банківських рахунків або інших активів в будь-якій країні, крім України», – додають юристи.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Швейцарія конфіскувала «золото Януковича».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-21 05:47 :01