четвер, 7 вересня, 2017, 12:12 Львів
У Львові оприлюднили результати вступної компанії до ВНЗ

Львів знову прийняв кілька тисяч нових студентів. Вищі навчальні заклади відзвітували, які напрямки виявилися найпопулярнішими цього року.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Про головне. Львів» (щобудня о 21:15 на телеканалі ZIK).

Найширше двері вищих навчальних закладів відкриті для тих, хто отримав високі бали із ЗНО. Серед відмінників – Максим. У нього ідеальні оцінки з математики, фізики, а ще чимало нагород із олімпіад. Хлопець мріє стати програмістом, то ж подав документи в кілька університетів Києва і Львова. Всюди пройшов на бюджетну форму.

«До репетиторів я не ходив, а виконував ті завдання, які давали вчителі в ліцеї. Я вибирав між різними університетами, але вирішив залишитись у Львові. Тому що почув, що тут найкраще навчають комп’ютерним наукам», – коментує студент Максим Щерба.

Викладачі підтверджують: за останні роки популярність комп'ютерних наук дуже зросла.

«Це перспективний напрям. Після навчання не виникає труднощів із пошуком роботи і хорошою зарплатою. У нас завжди багато замовлень від різних програмістських фірм», – каже викладач програмування ЛНУ Софія Левицька.

Представники провідних вищих навчальних закладів Львова додають: популярні також германські мови, філологія та право. Наприкінці рейтингу знаходяться природничі спеціальності: хімія та фізика.

Експерти кажуть, що через низьке зацікавлення в окремих факультетах ті ж бюджетні місця пропадають. Майбутні студенти мають вибір між кількома закладами. Відтак, куди принесуть оригінали документів, загадка до останньої миті.

«Кількість заяв, які може подати один студент, на мою думку, надто велика. Цьогоріч ЛНУ повернув державі близько 200 бюджетних місць», – говорить відповідальний секретар вступної компанії ЛНУ ім. І. Франка Андрій Вакулюк.

Водночас, традиційно у всіх українських вишах підтримують молодь із сіл, їм множать кількість балів на 1,4. Тому у львівських вищих навчальних закладах таких студентів 70 відсотків.


Реклама

На сьогоднішній день програміст - це дуже затребувана і високооплачувана робота. Пропонуємо вам закінчити курси програмування Львів і працювати за цією спеціальністю. Перед вами відкриється безліч можливостей.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 03:53 :29