live
Новини » Світ

Через ураган «Ірма» у США змінюють маршрути літаків

Фото: Bloomberg

Авіакомпанії Сполучених штатів скасовують рейси та змінюють маршрути літаків через один з найпотужніших атлантичних ураганів в історії, який може дістатися узбережжя США на цих вихідних.

CBS пише, у той час, як багато регулярних рейсів було скасовано на шляху «Ірми», американські та канадські літаки в середу вилетіли до Карибського басейну, щоб вивезти пасажирів та персонал перед тим, як потужний ураган дістався островів.

Один літак авіакомпанії Delta Air Lines з Нью-Йорка до Пуерто-Рико приземлився в Сан-Хуан, саме тоді, коли «Ірма» наблизилась до міста. Три інші літаки також намагалися потрапити до Сан-Хуана, але через загрозу повернулися назад.

Місто Майамі, у якому зосереджений найбільший транспортний вузол однієї з крупніших авіаліній країни «American Airlines», оголосило в середу про «згортання операцій» після обіду п’ятниці в Міжнародному аеропорту Майамі, а також у Форт-Лодердейл, Форт Майерс, аеропортах Сарасота і Вест Палм Біч.

Аеропорт Майамі заявив, що припинить експлуатацію у своїй контрольній вежі, коли швидкість вітру перевищить позначку 55 миль на годину.

Раніше були скасовані рейси до Карибського моря, а також рейси, які мали прибути до Майамі з Європи та Південної Америки в п’ятницю. Представники American Airlines заявили, що авіалінії продовжуватимуть оцінку операцій в інших аеропортах Флориди і будуть вносити необхідне корегування.

Згідно з існуючими прогнозами, ураган «Ірма» може завдати шкоду в найзавантаженішому в світі аеропорту в Атланті, де розташований найбільший центр Delta.

Авіакомпанія заявила, що вона замінює менші літаки на великі на своїх маршрутах до Флориди, щоб задовольнити зростаючий попит на рейси з півострова, пише УНН.Loading...
Loading...
Loading...