live
Новини » Політика

ZIK заявляє: правоохоронні органи прийшли з обшуками в офіс Інформагентства та телеканалу у Львові

Телеканал ZIK.

ZIK заявляє: правоохоронні органи прийшли з обшуками в офіс Інформагентства та телеканалу у Львові за адресою вул. Вороного, 3.

Причиною обшуків є нібито слідчі дії у рамках справи про смертельну ДТП за участі автомобіля, який належить інвестору ZIKу Петру Димінському, та яка сталася 18 серпня поблизу Львова.

Хочемо зауважити, Петро Димінський був присутній у зазначеному приміщенні один раз – вісім років тому під час урочистого відкриття прес-центру ІА ZIK.

«Це вже виходить за межі й інакше, як рейдерським захопленням, названо бути не може. Робота телестудії та інформаційного агентства частково заблокована. У діях правоохоронців відсутня будь-яка логіка. Це просто політичне замовлення Авакова і Ко. Я не здивуюся, якщо наші глядачі завтра увімкнуть ZIK і нічого не побачать, мовляв у зв’язку із ДТП мовлення каналу призупинено», – говорить генеральний директор медіа-холдингу ZIK Ігор Туркевич.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

До слова, наскільки нам відомо, обшуки відбулися не тільки в офісах інвестора, але й на старій базі футбольного клубу «Карпати», де зараз тренуються діти і де Димінський був три роки тому.Loading...
Loading...
Loading...